Sutikimas gauti informaciją

Užsiprenumeravęs adamonyte.lt naujienlaiškį sutinki, kad aš, Rūta Adamonytė, atsiųsiu tave dominančias, su adamonyte.lt susijusias naujienas: pranešimus apie naujus straipsnius, seminarus, leidinius bei specialius pasiūlymus.

Naujienlaiškio siuntimui ir analizavimui naudoju „Mailchimp“ programinę įrangą ir paslaugas. Minėtoji programinė įranga padeda man suprasti, kokios temos tave domina labiausiai ir ateityje tau siųsti dar aktualesnę informaciją. Patvirtinu, tavuosius duomenis rinksiu ir naudosiu laikydamasi nuo 2018 m. gegužės 25 d. galiojančio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų. Įsipareigoju neatskleisti tavo duomenų, kuriuos pateiksi lankydamasis adamonyte.lt (vardo, pavardės, el. pašto adreso, telefono numerio) kitiems asmenims, kurie nėra susijęs su šio tinklalapio tvarkymu.

Atkreipiu dėmesį, kad turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškio arba pakeisti savo duomenis atsiųsdamas el. laišką adresu ruta@adamonyte.lt. Taip pat turi teisę reikalauti, kad tavo duomenys, esantys mano duomenų bazėje, būtų ištrinti.

Apie naujus straipsnius sužinok pirmas!

Užsisakyk adamonyte.lt naujienlaiškį ir gauk mano knygą „5 būdai koučinti save“! Taip pat – naujienas apie mano parengtus straipsnius bei specialius pasiūlymus.

* Užsisakydamas(-a) sutinki gauti informaciją

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį!