Rusų psichologė ir moteriškumo mokytoja Julija Sudakova savo tinklaraštyje http://womansanga.ru įspėja visas moteris apie tai, kas jų laukia, kai iširus vieniems santykiams jos ima kurti kitus. Po dėl vienokių ar kitokių priežasčių nutrūkusių santykių, anksčiau ar vėliau į moters duris pasibeldžia naujas vyras. Koks jis bus ir kaip su juo elgtis? Dėliojame galimus scenarijus ir pateikiame Tau keletą Julijos įžvalgų.

Pirmiausia, jei ankstesniuose santykiuose neišmokai tam tikros pamokos, nesupratai, ką turėjai suprasti, neįgavai tam tikrų savybių, naujasis partneris anksčiau ar vėliau ims kartoti prieš jį buvusio partnerio elgesio scenarijų.

Antra, jei stengeisi pakeisti scenarijų, dirbai su savo savybėmis, naujas vyras į Tavo gyvenimą ateis kaip patikrinimas, demonstracinė tikrųjų santykių versija, ir tikrins naujųjų Tavo įgūdžių tvirtumą ir atsparumą. Jei nuolat verkšleni, kad Tavo kelyje pasitaiko vieni „ožiai“, būk tikra – neišlaikei santykių egzamino.

Tipinis scenarijus: gyvenai su vyru, kuris Tavęs neaprūpino, viskas gulė ant Tavo vienos pečių, o jis dar ir žemino Tave. Galiausiai pasiekei ribą, „paisterikavai“, nusprendei, kad esi verta daugiau ir jį palikai. Po kurio laiko Tavo gyvenime atsirado kitas vyras, tarsi viskas gerai, santykiai puikūs, romantiški. Ir vieną akimirką jis sako: „Brangioji, man trūksta pinigų žieminėms padangoms, gal gali pridėti trūkstamą sumą?“ Tai – pirmas išbandymo skambutis. Visata švelniai sako: „Na, brangute, parodyk, kad tu jau išmokai nešelpti vyrų finansiškai ir palieki jiems patiems išsispręsti savo problemas! Juk aš taip atkakliai tave to mokiau buvusiuose santykiuose…“

Dabar pats metas ištarti: „Atleisk, mielasis, aš negaliu tau duoti pinigų, jau esu suplanavusi, kur juos išleisiu“. Ir jeigu sugebi į tokį vyro prašymą atsakyti neigiamai, Tau pateikiami dar keli išbandymai, dažniausiai sudėtingesni, po kurių santykiai pereina į naują lygmenį. Ir tuomet tas vyriškis arba išeina, užleisdamas vietą vertesniam, arba pasikeičia ir pats tampa vertu! O jei neišlaikai egzamino, duodi pinigų, ratas apsisuka ir Tau tenka kartoti tas pačias pamokas iš naujo. Atmink, nutraukus traumavusius santykius mums visada pateikiamas išbandymas! 

Egzistuoja dar vienas labai svarbus momentas, susijęs su Tavo saviverte ir paliečiantis santykius.

Tarkime, dirbai su savimi, kaupei moterišką energiją, ugdei dorybes, sudarinėjai sąlygas į savo gyvenimą pritraukti vertą vyriškį, auginai savivertę. Ir štai pradėjai kurti naujus santykius.

Pirmiausia Tau atsiunčiamas koks nevykėlis, kuris niekada nesugebės įvertinti tokios moters kaip Tu.

Kodėl? Visata taip tikrina Tavo savivertės stabilumą, klausia, ar esi pasiruošusi kurti vertingus santykius. Jei esi pasiruošusi, mandagiai tam vyriškiui atsakai: „Atleiski, bet mums ne pakeliui“.

Tuomet Visata Tau siunčia jau geresnį variantą, tačiau dar ne tokį, kuris galėtų iš tiesų suvokti Tavo vertę. Ir, jei esi išmintinga, sąmoningai suvoki savo vertę, be jokio keliaklupsčiavimo ramiai ištari: „Labai dėkoju, tačiau norėčiau šio to daugiau“.

Tada Tau atsiunčiamas iš tiesų nuostabus vyras – vyriškas, atsakingas, pasiturintis ir psichiškai brandus, tik… vedęs. Tai – vienas iš sunkiausių egzaminų, kurio, deja, dauguma moterų neišlaiko. Tačiau jei moteris tikrai su savimi padirbėjo, ji žino, kad gaus tai, ko verta – ji atsakys tam vyrui: „Tu man labai patinki, tačiau kadangi jau turi žmoną, nenoriu kurti su tavimi santykių, nes tai prieštarauja mano taisyklėms. Buvo malonu pabendrauti!“

Ir galiausiai, po visų išbandymų ateina Jis. Su juo taip pat išbandymų neišvengsi, tačiau tai – jau visai kita istorija, gerokai malonesnė. 

Bandomųjų vyriškių variacijų gali būti daug ir įvairių, tai tik keli pavyzdžiai. Tačiau, svarbiausia, kad labai retai Tau skirtasis ateina iš karto, ypač jei esi užsikėlusi aukštą kartelę. Kuo didesni reikalavimai, tuo daugiau išbandymų ir bandomųjų santykių!

Tokie išbandymai išties geras dalykas – jie parodo Tavo brandumo ir savivertės lygį. Deja, labai dažnai moterys po išsiskyrimo pasirenka pačius pirmuosius santykius ir juose labai ilgai mokosi…

Bet jei esi absoliučiai pasiruošusi kurti aukštesnio lygmens santykius, išbandymų gali nebūti visai, nes Visata mato, kad tai – tik laiko gaišimas, kad jau esi pasiruošusi.

Tad būk dėmesinga, įsileisdama į gyvenimą naujus santykius, ir mokykis korektiškai į juos reaguoti, laiku prisimindama praeities pamokas! Nosies užriesti labai niekas tikrai neleis, to tai jau bijoti neverta, o savo lygmens santykių Tu visada sulauksi.

Iš rusų kalbos vertė Julija Brodskė

Apie naujus straipsnius sužinok pirmas!

Užsisakyk adamonyte.lt naujienlaiškį ir gauk mano knygą „5 būdai koučinti save“! Taip pat – naujienas apie mano parengtus straipsnius bei specialius pasiūlymus.

* Užsisakydamas(-a) sutinki gauti informaciją

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį!