Ar pastebėjote, kad nepaisant to, kas vyksta aplinkui – kas šiuo metu yra valdžioje, kokia šalies ekonominė padėtis, kai kurie žmonės klesti, o kiti – ne. Kodėl? Mes negalime kontroliuoti tokių dalykų kaip, pvz., ekonominė situacija, valdžios sprendimai ir įstatymai, bet gera žinia ta, kad kai ką kontroliuoti vis tik galime – tai mūsų mintys, įsitikinimai ir elgesys, nes šie veiksniai kuria mūsų realybę, įskaitant ir finansinę. Taigi, ne ką darai, bet energija, su kuria darai, mintys, žodžiai, įsitikinimai tai darant turi įtakos tam, ar gyveni gausoje.

Dalinuosi su jumis trimis strategijomis, kurios padės prie savęs pritraukti klestėjimą ir finansinę gerovę, nepaisant to, kas vyksta aplinkui.

1. Labai atidžiai stebėkite savo žodžius ir mintis kalbėdami apie pinigus. Tokie pasakymai kaip „pinigai ant medžių neauga“, „manai, aš padarytas iš pinigų?“, „mes negalime sau to leisti“ – tai yra frazės, kurias daugelis mūsų girdėjime augdami. Ir jei suaugę mes nenustojame tų frazių kartoti savo galvose, spėkite, ką kuriame? Mūsų realybėje toks mąstymas kuria nepriteklių. Tačiau jeigu nuolat kartojate žodžius, susijusius su gausa, klestėjimu, dėkingumu, jeigu džiaugiatės dėl kitų žmonių bei savo pačių sėkmės ir gyvenate nuolatinėje dėkingumo būsenoje, savo gyvenime kuriate realybę, kupiną klestėjimo ir gausos.

Taigi taisyklė tokia – jei galvojame mintis ir tariame žodžius, susijusius su nepritekliumi, mes sukuriame blokus, neleidžiančius gausai ir klestėjimui pasireikšti mūsų realybėje, o jei elgiamės atvirkščiai – tarsi atveriame vartus gausai ir klestėjimui ateiti į mūsų gyvenimą. Taigi kalbėkime ir galvokime apie pinigus pozityviai!

2. Stebėkite savo požiūrį į turtingumą. Dažniausiai mes smerkiame žmones, kurie turi daug pinigų. Kodėl? Nes viduje tikriausiai jiems pavydime. Dažniausiai manome ir sakome, kad „turtingi žmonės yra godūs“, „lengva jiems šnekėti, kai turi šitiek pinigų“. Kaip mes galime turėti tai, dėl ko smerkiame kitus žmones? Užuot pasąmonei siuntę žinutę, kad gyventi gausoje yra blogai, pasidžiaukime kartu su žmonėmis, kuriems sekasi, kurie gyvena taip turtingai, kaip norėtume gyventi mes.

Na, tarkime kaimynai turi nuostabų sodą, kurį prižiūri sodininkas. Mes galime sėdėti ir pavydėti, kad jie turi tiek pinigų, kad gali pasisamdyti sodininką, kuris prižiūri jų sodą arba mes galime nueiti pas kaimynus ir padėkoti jiems už tai, kad jie turi tokį gražų sodą ir kiekvieną dieną džiugina mus savo sodo gėlėmis ir medžiais. Tad užuot smerkę ir peikę kaimynus už tai, kaip jie turtingai gyvena, pasidžiaukime, kad jiems taip sekasi, padėkokime už progą gyventi jų kaimynystėje. Kai džiaugiamės dėl kitų sėkmės, pritraukiame tokią pat sėkmę į savo gyvenimus.

3. Pastebėkime, kiek daug visko jau turime. Rekomenduojame kiekvieną dieną pasižiūrėti į savo sąskaitą ir švęsti tai, kiek daug ten turime jau šiandien. Tais atvejais, kai banko sąskaita rodo „minusą“, galime džiaugtis tuo, kokie esame laimingi, nes turime savo namus, turime pilną maisto šaldytuvą, turime geriausią draugą, su kuriuo galime kalbėtis apie daugybę dalykų, turime sveikus vaikus, sodą, kuriame galime užsiauginti savų daržovių ir pan. Visada atsiras kuo pasidžiaugti!

Gausa pasireiškia visokiausiomis formomis ir būdais, tad nepamirškime pasidžiaugti ta gausa, kurią turime savo gyvenime apskritai, ne tik banko sąskaitoje. Kuo labiau susikoncentruojame ties dėkingumu, kiek daug visko turime, tuo daugiau gėrio ir gausos pritraukiame.  Knygų „Neribota galia“ ir „Pažadink savyje milžiną“ autorius Anthony Robbins‘as yra pasakęs: „Kai esi dėkingas už tai, kiek turi, baimė dingsta ir atsiranda gausa“. Taigi įsivardink bent 3 dalykus, už kuriuos esi dėkingas jau dabar.

Labai svarbu rasti sąsają tarp dabartinės sėkmės gyvenime, tarkime, gerų santykių su savo dukterimi ir finansinių ar kitokių nesėkmių praeityje. Juk be kažkokių neigiamų patirčių greičiausiai tavęs nebūtų pasiekusios tos gerosios. Svarbu suvokti, kad be visų įvykių, kad ir kokie jie buvo, praeityje, mes nebūtume ten ir tokie, kur ir kokie esame šiandien. Ir ne tik suvokti, bet ir iš tiesų būti dėkingiems praeičiai už tai, kokia ji buvo, nes be jos nebūtų šiandienos. Svarbu išmokti praeities pamokas ir būti už jas dėkingiems, o į žmones, kurie mums tas pamokas suteikė, žiūrėti kaip į mokytojus, o ne kaip į piktadarius, kurie norėjo mums pakenkti.

Parengta pagal http://www.katenorthrup.com

Apie naujus straipsnius sužinok pirmas!

Užsisakyk adamonyte.lt naujienlaiškį ir gauk mano knygą „5 būdai koučinti save“! Taip pat – naujienas apie mano parengtus straipsnius bei specialius pasiūlymus.

* Užsisakydamas(-a) sutinki gauti informaciją

Jūs sėkmingai užsisakėte naujienlaiškį!